Publicat 16 Iul 2019 | Reactualizat 15 Aug 2019 | Expiră 16 Aug 2019

Sales Associate

7 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu placut, care promoveaza succesul tau ?
Esti dispus sa muncesti pentru a obtine ceea ce iti doresti ?
Vrei sa ai un program flexibil ?
Ai abilitati de comunicare ?
Iti place sa vinzi ? Vrei sa excelezi in vanzari ?
Iti plac oamenii ?
Vrei sa ai o viata profesionala activa ?
Ti-ar placea sa stii ca poti avansa daca ai rezultate ?

Descrierea jobului

Ai raspuns "DA" la intrebarile de mai sus ?
Iata ce trebuie sa faci:

  • ​Sa promovezi imaginea, produsele si serviciile companiei
  • Sa construiesti relatii de business solide cu clientii actuali si potentiali
  • Sa contribui la cresterea numarului de clienti si a volumului de vanzari
  • Sa participi activi la dezvoltarea ofertelor si a serviciilor oferite clientilor

RE/MAX Grup de Lux este o echipa de oameni specializati in vanzari, de profesionisti, de oameni axati pe rezultat care exceleaza in serviciile si produsele pe care le ofera clientilor.

Expirat
Sales Associate  -  RE/MAX Grup de Lux

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles