Publicat 05 Iul 2018 | Reactualizat 20 Iul 2018 | Expiră 04 Aug 2018

Sales Assistant

5 posturi

Candidatul ideal

Pentru clientul nostru, o companie multinațională de magazine de tip discounter cu cea mai mare expansiune în Europa, suntem în căutarea unei noi echipe de Sales Assistant.

Orasele in care deschidem noi magazine sunt: București, Timișoara, Cluj, Sibiu, Iași.

Cerințe:

  • Studii medii
  • Amabilitate în relația cu clienții
  • Punctualitate și dorința de a lucra în echipă

Descrierea jobului

  • Asigurarea unui nivel corespunzator de customer service prin servirea amabilă și rapidă a clienților.
  • Operarea caselor de marcat, încasarea banilor și efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar.
  • Recepționarea livrării de marfă
  • Expunerea produselor repectând standardele de merchandising ale companiei
Oferim:
  • Loc de muncă în proximitatea locuinței
  • Pachet salarial: 2605 RON BRUT
  • Bonuri de masă: 15 RON NET/ zi lucratoare
  • Discount de angajat de până la 25% la produse
  • Program de lucru flexibil
  • Dezvoltare profesională și oportunitate de promovare
  • Suport din partea unei echipe prietenoase
Pentru a-ți spori șansele de selectie, contactează-ne la:
Mobile: : +40799 994 800
E-mail: victoria.anghelescu@emblemasolutions.ro

Sales Assistant  -  SC EMBLEMA RETAIL SOLUTIONS SRL