Sales assistant / Fashion consultant

ICON BANEASA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

VINO SA FACI PARTE DIN ECHIPA NOASTRA!

Cautam un membru nou in echipa noastra, deschis si plin de viata, care sa demonstreze ca dispune de abilitati de comunicare si relationare, proactiv si entuziast ca reprezinta imaginea unui brand premium, prin furnizarea de servicii excelente clientilor, in vederea atingerii obiectivelor in vanzari.

Daca vei face parte din echipa noastra, vei beneficia de:
-posibilitati de avansare si crestere pe plan profesional;
-program flexibil;
-contract pe perioada nedeterminata;
-training "Customer Care":
-salariu atractiv;
-decontarea transportului;
-reducere de angajat in cadrul companiei;

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

-sa intampine clientii, avand disponibilitatea de a ajuta prin serviciile sale;
-sa isi insuseasca cunostintele amanuntite despre produse, pentru a consilia clientii si a raspunde solicitarilor;
-atitutdine pro-activa si responsabila pentru indeplinirea obiectivelor de vanzari;
-sa mentina imaginea atractiva a magazinului, printr-un simt organizatoric si atentie la detalii;
-dezvoltarea continutului pentru patformele de social-media;
-imagine si tinuta placuta;

Cu o experienta de peste 20 de ani in aceasta industrie, ICON Romania exista in acest domeniu datorita iubirii pentru moda si stil. Interesul nostru principal sunt ideile și modul în care clientii si partenerii nostri sunt pusi sub acceasi umbrela pentru a avea parte de experiente noi si a fi multumiti impreuna.
Credem cu tarie ca aliura acestui domeniu -Fashion- nu a scazut niciodata, ba din contra este din ce in ce mai prezenta in societatea noastra contemporana. De aceea misiunea, viziunea si valorile noastre se definesc si se concentreaza pe experienta clientilor si cultura noastra organizationala, acestea ghidand deciziile zilnice si practicile noastre.
Provocam si impingem limitele pentru a oferi produse premium intr-un mod potrivit pentru lumea in care traim astazi si pentru viitor. Fara compromisuri. Fiecare decizie pe care o luam este un simbol al angajamentului nostrum de a defini cum arata viitorul modei si continuarea unui stil personal.
Publicat 25 ian. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos