Sales Assistant-Consilier vanzari piese si accesorii auto

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dorim sa ne extindem echipa de vanzari cu o persoana dinamica, agreabila, pasionata si avand cunostinte tehnice generale din domeniul auto.
Ne intereseaza o persoana capabila sa identifice conform cataloagelor tehnice si sa prezinte produsele noastre.
Abilitatile de vanzare si negociere, precum cele in folosirea PC reprezinta o conditie obligatorie.
Experienta in domeniu constituie un avantaj

Descrierea jobului

Ca parte a echipei vanzari , principalele responsabilitati sunt consilierea intr-o maniera conform cu regulamentele interne, a clientilor, preluarea comenzilor, calculul necesarului de marfa, urmarirea comenzilor , verificarea gradului de satisfactie al clientilor.

BENEFICII:
Salariu fix plus comision atractiv din vanzari;
Mediu de lucru placut in cel mai mare showroom de accesorii, anvelope si piese auto din Iasi.
Training de produs si de vanzari.
Bonus realizari
Integrare intr-o echipa cu experienta si intr-o firma lider de piata din 1997;
Functie de performante ai posibilitatea avansarii in cariera pana la pozitia de Key Account Manager.

ARPlus. Agentie de Recrutare Personal ARPlus ofera servicii de plasare la locul de munca in domenii de varf din industria locurilor de munca atat in tara cat si in strainatate. Alege sa fii conectat cu cele mai bune oportunitati de pe piata si fii la curent cu ultimele noutati in materie de recrutare intrand in contact cu agentia noastra. Serviciile noastre de consiliere si plasare la locul de munca sunt 100% GRATUITE ​Fara comision! Contractul se semneaza direct cu angajatorul. Saptamanal primim cereri noi din diverse domenii de activitate.

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 9 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos