SALES ASSISTANT BUCURESTI(PARKLAKE)/BRASOV(CORESI)

ROPEROS SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Aptitudinile candidatului:
  • Absolvent liceu
  • Limba engleză fluent
  • Experienţă anterioară pe post similar
  • Capacitatea de instruire rapidă
  • Răspuns în funcţie de nevoile clientului
  • Confidenţialitate
  • Abilităţi de comunicare
  • Spirit de concurenţă
  • Sprit de echipă

Descrierea jobului

Caută un specialist în vânzarea cu amănuntul pentru parcul comercial Bucureşti.

Descrierea postului:
  • Realizarea obiectivelor stabilite de secţia vânzări, răspunderea directă pentru vânzări, plăţile încasate, marfa din stoc, facilităţile de producţie şi articolele din inventar.

Societatea oferă:
  • Evoluţie şi carieră
  • Salariu + prime de vânzare
  • Cupoane de masă
  • Reduceri pentru angajaţi
  • Echipament Adidas
  • Pregătire profesională
  • Asigurare medicală
  • Program flexibil 8ore + posibilitate muncă part time, 4-6 ore

ROPEROS SRL, societate a Grupului Constantinou, care are ca obiect de activitate vânzarea cu amănuntul a articolelor de îmbrăcăminte prin intermediul magazinului (franchise) Adidas în România (Bucureşti, Braşov, Ploieşti, Suceava şi Constanţa)
Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 9 iun. 2022 Expiră 11 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos