Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

SALES ASSISTANT - BUCURESTI MEGA MALL

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii comerciale sau economice
- Cunoştinţe în domeniul logisticii mărfurilor şi experienţă în prezentarea produselor
- Interes faţă de modă şi tendinţele actuale din lumea acesteia

Descrierea jobului

- Construirea şi dezvoltarea relaţiei cu clienţii prin optimizarea serviciilor
- Consultanţă în domeniul creării unui stil individual al clientelor noastre
- Identificarea cu marca ORSAY şi promovarea acesteia

Marca ORSAY este garanţia modei care exprimă feminitatea şi bucuria de a oferi un stil individual. Produsele acestei mărci sunt efectul funcţionării unei companii moderne, flexibile, producătoare de confecţii care are peste 4500 de angajaţi şi o reţea de peste 600 de magazine în întreaga Europă. Fiind o companie tânără, caracteristica noastră de bază este stilul de conducere in care acordăm o atenţie deosebită dezvoltării angajaţilor noştri.

Pentru intregirea echipei noastre căutăm candidaţi pentru magazinul din MEGA MALL BUCURESTI pentru postul SALES ASSISTANT (full şi part time)

Alătura-te nouă dacă:
• Moda este pasiunea ta
• Eşti o persoană energică şi zâmbitoare
• Ai spirit de echipă şi iţi place să lucrezi cu oamenii
• Eşti o persoană dedicată și foarte motivată

Noi oferim:
• Activitate interesantă şi dinamică într-o echipă tânără
• Timp de lucru flexibil
• Sistem de bonus atractiv
• Alte avantaje pentru angajaţi
• Angajare într-un mediu internaţional

Te aşteptăm !
www.orsay.com

Cererile de angajare sunt aşteptate pe adresa de e-mail : codrut.silvasanu@orsay.com

Expirat
SALES ASSISTANT - BUCURESTI MEGA MALL  -  ORSAY