de ani Fără Frică...

Publicat 10 Oct 2008 | Expiră 10 Nov 2008

Sales Area Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana, dinamica, responsabila, auto-motivata, cu disponibilitate de a face calatorii in zona de responsabilitate la clienti, abila in formularea si sustinerea prezentarilor, infatisare ingrijita.
Cunoscator engleza, windows office, limba italiana este un plus.

Absolvent studii tehnice in domeniul drumurilor, geologie, chimie.
De preferat experienta in domeniul constructiei de drumuri sau analize de laborator drumuri.

Descrierea jobului

Face deplasari la clienti si prezinta oferta de produse, informeza clientii despre produsele noi, formuleaza oferte in scris, negociaza cu clientii. Prezinta rapoarte saptamanale pentru activitatea desfasurata si propune programul de activitate pentru saptamana urmatoare.
Zona de responsabilitate: Banat, Transilvania.
Contacteaza proiectantii si producatorii din domeniul drumurilor si autostrazilor, ia legatura cu autoritatile locale si prezinta solutiile noi si eficienta acestora.

Beneficii: Salariu fix plus comision la vanzari, decontarea tuturor cheltuielilor de deplasare.
Training specific.
Se asigura telefon, laptop, eventual auto.

Iterchimica Romania este singurul reprezentant al Iterchimica Italia.
Iterchimica Romania promoveaza si distribuie produsele in Romania si in tarile vecine.

Produsele comercializate sunt: aditivii pentru bitum, fibre speciale, masticuri, emulgatori, uleiuri fluxante.
De asemenea Iterchimica Romania promoveaza tehnologii noi in domeniul realizarii drumurilor, diminuarii contaminarii mediului, utilizarii de produse performante. compactarii solului, reciclarea materialelor folosite la constructia drumurilor.

Expirat
Sales Area Manager  -  Iterchimica Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles