Sales and Marketing Assistant

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilitati necesare:
Cunostinte bune de MS Office (Excel inclusiv tabel pivot, Powerpoint,Word)
Abilitati de comunicare, fire responsabila si independenta
Exactitate, acuratete si atentie la detalii in desfasuratea atributiilor
Activitate independenta / responsabila si cu putere de convingere
Cunostiinte de limba Engleza

Descrierea jobului

Intocmirea de oferte si analize de rentabilitate pentru echipa de vanzari
Gestionarea bazelor de date clienti
Pregatirea si calcularea comisioanelor agentilor de vanzari
Actualizarea documentatiei de vanzari, precum liste de preturi, mapa de vanzari, prospecte, mapa de scolarizare
Efectuarea de statistici si evaluari pentru clienti si potential clienti
Intocmirea rapoartelor de analiza si statistica a target-ului echipei de vanzari
Implementare campaniei de promovare a companiei (OOH, evenimente, articole, etc)
Implementarea strategiei de marketing a grupului
Activitati generale de marketing

Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

Publicat 10 sept. 2021 Reactualizat 8 oct. 2021 Expiră 10 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos