Publicat 18 Apr 2018 | Reactualizat 16 Mai 2018 | Expiră 19 Mai 2018

Sales Agent

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii Superioare finalizate sau in ultimul an
- Limbi straine (engleza)
- Abilitati de comunicare
- Atitudine pozitiva
- Intentii de colaborare pe termen lung
- Abilitati de lucru in conditii de stress
- Aptitudini de vanzari si negociere

Descrierea jobului

- Dezvoltarea colaborarii cu clientii existenti sau potentiali
- Organizarea de transporturi rutiere interne si international
- Pastratea legaturii cu clientii si colaboratori
- Negocierea preturilor si a conditiilor de transport
- Verificarea desfasurarii transportului
- Solutionarea cat mai eficienta a problemelor aparute

Discordia este una dintre companiile de top dintre Casele de expeditii din Estul Europei, cu birouri deschise in Bulgaria, Romania si Ucraina. Pentru activitatea noastra dorim sa angajam:
Agent de vanzari/expeditii

Expirat
Sales Agent  -  Discordia SRL