Sales Advisor Animal Health

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

PROFILUL ȘI CALIFICĂRILE DUMNEAVOASTRĂ

• Diplomă BSC sau MSC (Agricultură sau Veterinară)
• Experiență anterioară de vânzări pe teren (peste 3 ani cu normă întreagă pe piața din România)
• Cunoașterea de bază a limbii engleze este opțională, dar este un avantaj
• Experiență în fermele de rumegator (personale sau profesionale)
• Permis de conducere valabil
• Disponibil și capabil să se angajeze în călătorii locale frecvente
• Abilități de comunicare remarcabile, asertive și reprezentative
• IT (MS Office)
• Auto-motivat cu pasiune pentru rezultate, proactiv și practic
• Abilitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă
• În prezent locuiește / lucrează în regiunea țintă

Descrierea jobului

DESCRIEREA POSTULUI

În calitate de Sales Advisor pentru AHV România:
• Oferiti sfaturi și îndrumări clienților noștri cu privire la conceptele AHV
• Mențineți relatiile stabile și va asigurați că se realizează oportunități de vanzare și creștere a afacerii
• Atingeți toate targeturile și obiectivele de păstrare a clienților
• Asigurați legătura regulată cu managerul de vânzări și personalul de la birou
• Gestionați toate solicitările clienților în timp util și corect
• Lucrați și legați-vă cu 3PL și personalul nostru de birou pentru a gestiona nivelurile de produse / stocuri
• Esti la curent cu evoluțiile relevante ale produselor de pe piața locală și cu tendințele pieței

Descrierea companiei

CINE SUNTEM NOI

AHV (Animal Health Vision) este liderul industriei în soluțiile de sănătate a animalelor și a serviciilor de consiliere cu valoare adăugată prin detectarea cvorumului.
AHV dezvoltă soluții inovatoare și durabile pentru a depăși obstacolele semnificative din sectorul sănătății animale. Facem acest lucru lucrând împreună cu bacteriile și concentrându-ne în mod eficient pe sursă, adică comunicarea biochimică între bacterii.
Misiunea noastră este de a împuternici fermierii prin inovație în sănătatea animalelor. Cu soluțiile, serviciile și sfaturile noastre adaptate nevoilor lor, le oferim control asupra sănătății animalelor și a rezultatelor afacerii. Lucrând împreună, putem stabili un lanț de aprovizionare cu produse lactate și produse alimentare, care detectează cvorumul.
Cu AHV, fermierii înșiși pot oferi un răspuns eficient la apărarea naturală a bacteriilor.

Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 2 nov. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos