Publicat 14 Ian 2014 | Expiră 15 Feb 2014

Sales Adviser

50 posturi | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Midas HR Solutions recruteaza pentru Grecia – Santorini SALES ADVISER pentru magazine de lux pentru sezonul martie – noiembrie 2014.

Candidatul ideal este motivat, serios, fara cazier!!!

Descrierea jobului

Criterii Sales Adviser magazine de lux (aur, argint, pietre pretioase, imbracaminte, accesorii, incaltaminte, galerie de arta):

- anuntul se adreseaza doar persoanelor de sex feminin;
- candidata ideala are varsta cuprinsa intre 20 – 30 ani;
- aspect fizic foarte ingrijit si placut;
- cunoastinte avansate limba engleza;
- cunostinte limba RUSA este un AVANTAJ major;
- cunostinte limba italiana / spaniola la nivel mediu;
- angajatorul ofera salariul net intre 700 – 1000 Euro + bonus la sfarsit de sezon + cazare + forme legale;
- durata contract 20 martie - 10 noiembrie cu posibilitate de prelungire pentru urmatorul sezon;
- experienta in vanzari constituie avantaj;

Drumul si comisionul agentiei sunt suportate de angajat!!!

Compania Midas HR Solutions este o companie serioasa ce recruteaza personal calificat pentru strainatate. Facem tot posibilul, cu pasiune si profesionalism, sa oferim clientilor nostri servicii de recrutare la standarde inalte de calitate, iar candidatilor nostri o abordare corecta, transparenta si plina de satisfactii.

Pentru orice detalii va asteptam sa ne contactati la telefon 0726.021.831 ori email midashrsolutions@gmail.com.
Webpage : http://midashrsolutions.wordpress.com
Facebook : https://www.facebook.com/midashrsolutions

Expirat

Sales Adviser  -  Midas HR Solutions