Publicat 31 Aug 2021 | Reactualizat 14 Sep 2021 | Expiră 30 Sep 2021

Sales Adviser

4 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Cautam colegi pasionati de fashion si extrem de motivari, curiosi, energici, sociabili si cu bune abilitati de comunicare.
Apreciem persoanele motivate, care nu se tem de un ritm alert de lucru si au spirit de echipa, creative si dornice mereu sa invete lucruri noi.
- Experienta minim 2 ani in vanzari, preferabul in domeniul fashion.
- Cunostinte operare PC.
- Limba engleza

Descrierea jobului

Desfasoara activitatile necesare procesului de vanzare, orientare catre client.
Manevrarea corecta a banilor si altor modalitati de plata.

Compania noastra detine in exclusivitate in Romania, francizele pentru brandurile Dolce&Gabbana, Valentino, Philipp Plein si Billionaire.

Sales Adviser  -  SC TERMINAL FASHION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles