Publicat 14 Iul 2020 | Reactualizat 11 Aug 2020 | Expiră 14 Aug 2020

Sales Admin Responsible - Echipamente de Constructii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta anterioara similara este obligatorie.
Cunostiinte tehnice despre masinile si utilajele de constructii constituie avantaj.
Foarte bune abilitati de comunicare – vorbit si scris.
Foarte buna cunoastere a limbii engleze este obligatorie.
Persoana foarte organizata, cu bune abilitati de relationare cu ceilalti.
Atitudine proactiva, orientata spre client si rezolvarea problemelor.
Foarte bune abilitati de operare a calculatorului (MS Office, Microsoft Outlook).

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Este responsabil/a sa asigure suport echipei de vanzari cu privire la masinile si utilajele comercializate de catre Companie :
  • - Centralizeaza si pastreaza evidenta ofertelor de vanzare-cumparare utilaje pregatite de personalul departamentelor Vanzari ; actualizeaza periodic baza de date cu clientii ofertati.
    • Pregateste ofertele-cadru conform specificatiilor producatorilor
    • -In baza informarilor primite de la departamentul Comercial ca au fost indeplinite conditiile contractuale se actioneaza dupa caz :
  • Emite comezile de masini si utilaje de contructii catre furnizorii companiei.
  • Pentru livrarea masinilor si/sau utilajelor, efectueaza informarile pentru pregatirea de livrare a masinilor/utilajelor, conform instructiunilor de lucru.- Intocmeste analize si rapoarte conform specificului activitatii
Te vei bucura de:
  • Pachet salarial competitiv
  • Tichete de masa
  • 25 zile de Concediu
  • Abonament medical privat
  • Carti de la Bookster
  • Instrumente de lucru: laptop si telefon

Titan Machinery Romania, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole si de constructii din lume, va invita sa va alaturati echipei noastre.

Expirat
Sales Admin Responsible - Echipamente de Constructii  -  SC Titan Machinery Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles