Sales account manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

-excelente abilități de comunicare și de a rezolva probleme
-bun organizator, autonom, creativ, optimist, persuasiv,
-studii medii sau superioare (finalizate sau în curs de finalizare )
-limba engleză nivel avansat (alte limbii străine constituie avantaj)
-bune cunoștințe de operare a calculatorui: Office, ERP, platforme web.
-cunoștințele din domeniului agro, comerț sau tehnice constituie avantaj
-reședință în județul Bihor

Descrierea jobului

-dezvoltarea si menținerea relației cu clienții existenți
-identificarea noilor oportunități de creștere a CA
-gestionarea întregului proces de vanzare: încăpând de la ofertare până la facturare, conform procedurilor interne

Oferim:
-program de dezvoltare profesională și oportunități în carieră
-salariu negociabil
-tichete de masă + mașină de serviciu + laptop + telefon
-program de lucru flexibil
-35 zile de concediu

Defend Agroservice este o firma înființată în 2002 și are în centrul activității sale deservirea clienților din domeniul agricol, cu piese de schimb pentru utilaje agricole. Societatea noastră pune la dispoziția tuturor celor care au nevoie de produsele noastre, un magazin online, făcând astfel achiziția mult mai rapidă și facilă.

Publicat 15 sept. 2021 Reactualizat 13 oct. 2021 Expiră 15 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos