Publicat 24 Sep 2020 | Expiră 25 Oct 2020

Sales Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experiență de minim 1 an în activități de vânzare prin telefon și face-to-face
  • Cunoștințe avansate de Microsoft Office sau Google Suite apps
  • Familiar cu aplicații CRM
  • Abilități foarte bune de comunicare și negociere, orientate către vânzări
  • Abilități foarte bune de time management și organizare
  • Abilitatea de a fi independent în procesul de vânzare
  • Abilitatea de a lucra în echipă

Descrierea jobului

Căutăm un nou coleg/ă pentru poziția de Sales Account Manager care este orientat/ă spre rezultate, cu o atitudine pozitivă și cu foarte bune abilități de comunicare!

Responsabilități
  • Prezentarea, promovarea și vânzarea de produse educaționale (cursuri de formare profesională)
  • Apelarea persoanelor interesate de programele oferite de STEP IT Academy
  • Coordonarea eforturilor de vânzare cu alte departamente
  • Emiterea de contracte și transmiterea acestora către potențialii studenți
  • Încasarea banilor conform taxelor de studii ale studenților
  • Dezvoltarea și menținerea de relații cu clienții companiei
  • Îmbunătățirea eforturilor de vânzare prin feedback
Beneficii
  • Bonus în funcție de performanță
  • Acces la training personalizat
  • Lucrul cu o echipă tânără
  • Suport pe toată durata procesului de vânzare
  • Posibilitatea de avansare în carieră
  • Dezvoltare profesională și personală
  • Job într-o companie internațională stabilă pe o piață emergentă
  • Salariu peste piață, cu creștere în funcție de dezvoltarea filialei.

STEP IT Academy este o instituție de învățământ, fondată în 1999 în Ucraina. În peste 20 de ani, STEP IT Academy a ajutat peste 150.000 de absolvenți să-și atingă visul de a avea o carieră în IT (Programare, Graphic Design, Marketing, Web și Development)

În acest timp, am ajuns să fim prezenți în 20 de țări cu peste 95 de filiale în Ucraina, Rusia, SUA, Mexic, Brazilia, Elveția, România, etc.

Scopul nostru este să pregătim o nouă generație de profesioniști în IT, care să aibă tot bagajul de informații teoretice, dar și practice.

Expirat
Sales Account Manager  -  STEP IT Academy

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles