Publicat 05 Mar 2020 | Reactualizat 04 Apr 2020 | Expiră 05 Apr 2020

Salarizare si resurse umane– zona UNIRII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare cu specializare in domeniul financiar contabil;
• Experienta de minim 2 ani pe un post similar – experienta intr-o firma de contabilitate constituie un avantaj;
• Bune cunostinte utilizare PC, viteza la inregistrarea documentelor;
• Bune cunostinte de legislatie contabila si fiscala;
• Persoana ordonata, comunicativa, obisnuita cu lucrul in echipa, atenta la detalii, rezistenta la stres;
• Permis de conducere.

Descrierea jobului

Birou central zona UNIRII. Acees la metrou si toate mijloacele de transport.

Responsabilitati:

• Colecteaza si verifica pontajele si intocmeste statele de avans si lichidare
• Tine evidenta concediilor de odihna si calculeaza drepturile aferente acestora
• Primeste certificatele medicale si efectueaza calculul acestora
• Opereaza in programul de salarii modificarile de salariu
• Intocmeste statele de lichidare si raspunde de intocmirea corecta a acestora
• Intocmeste declaratiile lunare privind obligatiile la bugetul de stat si BASS
• Completeaza si elibereaza adeverinte pentru salariati
• Gestioneaza dosare de personal ale salariatilor avand grija ca acestea sa fie complete (acte de stare civila, studii, fisa postului, CV, etc.)
• Intocmeste contractele de munca ale noilor salariati si introduce noii salariati in program
• Intocmeste actele aditionale legate de modificari aduse contractelor de munca
• Opereaza in registrul electronic si transmite informatiile catre ITM

Avantaje extrasalariale
Se asigura conditii salariale conforme cu postul ocupat, intr-un pachet de beneficii peste medie.
· Contract pe perioada nedeterminata
· Traininguri/formari profesionale oferite gratuit
· Control medical anual
· Tichete de masa pe card in valoare de 15 lei/zi lucratoare
· Tichete de vacanta in functie de vechime
· Tichete cadou
· Buget de apa si cafea
· Petrecere anuala
· Iesiri in oras cu echipa
· Spatiu pentru recreere si odihna
· Spatiu pentru luat masa dotat cu frigider, aragaz, aparat de cafea si apa
· Teambuildinguri/evenimente de relaxare oferite de companie
· Lucru intr-un mediu tanar si profesionist
· Posibilitatea de avansare in cariera
· Participarea la cursuri profesionale de contabilitate, fiscalitate, etc

Unioncont Expert este formată din experți contabili și contabili cu experiență, membră a Corpului Experților Contabili și a Contabililor Autorizați din România, ce oferă servicii complete de contabilitate și consultanță financiară pentru companii din București și Ilfov.

Expirat
Salarizare si resurse umane– zona UNIRII  -  SC UNIONCONT EXPERT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles