Publicat 30 Iun 2020 | Expiră 31 Iul 2020

Rubber Liner - protectie anticoroziva prin cauciucare

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim in echipa noastra persoane cu experienta in captusirea (izolarea) interiorului tancurilor, valvelor, conductelor si echipamentelor similare cu foi de cauciuc pentru a preveni coroziunea / contaminarea

Descrierea jobului

Cerinte obligatorii:

  • Calificare in domeniu mecanic
  • Experienta anterioara in domeniul izolarii si intretinerii tancurilor, valvelor, conductelor si echipamentelor similare, cu foi de cauciuc
  • Excelenta etica in munca si abordare a securitatii si sanatatii in munca
Constituie un avantaj:
  • Experienta in sablare si curatarea suprafetelor metalice
  • Experienta in acoperiri pentru protectie la coroziune
  • Familiarizare cu procedurile de testare specifice (spark test)
Alte cerinte:
  • Permis de conducere
  • Cunostinte de limba Germana si/sau Engleza - nivel basic
  • Experienta de lucru in santier sau ateliere/ fabrici
Oferim:
  • Contract de munca stabil in Germania/ UK
  • Cazare
  • Transport
  • Tarif orar foarte bun
  • Suport din partea echipei noastre pe toata durata contractului

Asset One Professional Engineering Services este o companie care ofera servicii de inginerie in domeniul Energiei, Industrial si al Transporturilor.

Cautam personal calificat pentru proiectele noastre din Germania si Regatul Unit.

Daca considerati ca aveti experienta relevanta si doriti sa aplicati, puteti vizita site-ul companiei/ sectiunea CARIERE: www.asset-one-eng.com sau puteti trimite CV-ul la adresa de e-mail: [email protected]

Expirat
Rubber Liner - protectie anticoroziva prin cauciucare  -  Asset One Professional Engineering & Technology Services GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles