Publicat 02 Feb 2017 | Reactualizat 11 Feb 2017 | Expiră 12 Feb 2017

Români Implicați și Liberi

50 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm colegi corecți, integri, convinși că pot schimba lucrurile și care:​

- nu se tem să se facă auziți;
- se implică în cele mai tensionate situații;
- au curajul să acționeze, pentru că nu vor să regrete peste cinci ani;
- pot să lucreze în condiții dificile – temperaturi extreme, ture de noapte, program prelungit;
- nu-și părăsesc colegii pe timp de criză;
- au o capacitate ridicată de a compune rime și de a memora sloganuri.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Ne propunem să devenim ceea ce ne dorim să fim, pentru liniștea generațiilor următoare. Așadar, ne-ar plăcea să:

- îți folosești experiența ca motor pentru acțiunile echipei tale;
- pui pasiune în tot ceea ce faci și să transmiți mai departe rezultatele tale și ale colegilor;
- crești gradul de fericire în cadrul organizației;
- să mergi mai des pe teren, ca să iei pulsul pieței;
- îți spui constant că meriți mai mult;
- îi insipiri pe alții să te urmeze;
- îți păstrezi calmul în „ședințe”, chiar dacă în sală sunt peste 200.000 de oameni;
- nu treci la ALTĂ ÎNTREBARE până nu ai încercat, din toate puterile, să oferi răspunsul solicitat.

Beneficii:

Toată implicarea ta va fi răsplătită cu:

- schimbări pozitive în țara în care trăiești tu sau în care se află rudele și prietenii tăi;
- transformarea imaginii organizației, atât la nivel național, cât și internațional;
- vise care devin realitate;
- certitudinea unui viitor mai luminos.

Suntem o țară experimentată, cu tradiții puternice și o istorie interesantă. Nu suntem o mână de oameni, ci avem vreo 20 de milioane de colegi. Iar în afara granițelor noastre mai există câteva milioane de coechipieri. Oameni de seamă din toată țara au transmis, de-a lungul istoriei, misiunea și valorile noastre.

Expirat

Români Implicați și Liberi  -  Romania