Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 18 Feb 2019

Rigipsar pentru Olanda

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Se cauta Tencuitor pentru Olanda

Se cere:
Experienta minimum 3 ani
Limba engleza la nivel conversational constituie avantaj
Permis de conducere constituie avantaj
Maxima seriozitate!!

Descrierea jobului

Se ofera :
Salarizare neta 1650 euro, contract minim 3 luni, probabilitatea de prelungire, cazare gratuit, asigurare medicala si masina de serviciu.

Descrierea companiei

Firma nu percepe comisoane!

Expirat

Rigipsar pentru Olanda  -  SC Arco Select Group SRL D