Publicat 06 Mar 2018 | Reactualizat 05 Apr 2018 | Expiră 06 Apr 2018

REVIZOR TEHNIC AUTO

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al unei institutii cu profil auto (inginer sau subinginer mecanic)
Nivel de utilizare PC cel putin mediu
Autorizatia de reparatii RAR reprezinta avantaj
Atentie la detalii, rabdare, echilibru emotional

Descrierea jobului

Acorda avizul de plecare in cursa dupa inspectia zilnica, pentru flota de camioane
Realizeaza gestiunea reperelor din depozit (piese de schimb)
Plaseaza comenzile de piese auto si receptioneaza produsele
Mentine la zi evidenta materialelor, devizelor de reparatii, pieselor montate in programul informatic
Verifica existenta documentelor obligatorii pentru fiecare TIR (talon, licenta executie, contract leasing, card tahograf)
Supervizeaza echipa de mecanici, asigurandu-se de respectarea standardelor si a legislatiei

Descrierea companiei

Companie romaneasca de transport parte a grupului Rodbun.

Expirat
REVIZOR TEHNIC AUTO  -  SC RODBUN CARGO SRL