REVIZOR GESTIUNE

MEDIMFARM TOPFARM S.A. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Studii medii economice (cunoștințe de contabilitate primară);
Experiență anterioară într-o poziție similară;
Cunostințe avansate de operare PC (MS Office);
Permis de conducere categoria B;
Disponibilitate de deplasare în țară (90% din timp);
Cunoașterea legislației în domeniu;
Optime capacități de analiză, selecție și ordonare a priorităților, cu extremă atenție la detalii;
Abilități de comunicare și relaționare;
Abilitatea de a lucra cu termene limită;
Rezistență la stres.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Efectuarea inventarierii periodice sau inopinate a gestiunilor ( in weekend) conform dispozițiilor legale și a procedurilor de inventariere adoptate de catre societate ;
Efectuează reglări de stocuri în urma inventarelor în cazul în care apar diferențe între stocul scriptic și cel faptic, pe baza proceselor verbale de inventariere;
Verifică corectitudinea întocmirii actelor contabile de la punctele de lucru;
Cunoaște gama de produse farmaceutice, parafarmaceutice și cosmetice.

Beneficii:
Pachet salarial motivant
Bonuri de masa

MEDIMFARM TOPFARM este o companie farmaceutică dinamică, in continua dezvoltare, avand ca obiect principal de activitate comercializarea en-gros și en-detail de produse farmaceutice și parafarmaceutice, in care pasiunea, creativitatea şi perseverenţa te conduc spre performanţă

Publicat 9 Sept. 2022 Reactualizat 7 Oct. 2022 Expiră 9 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.