Revizor Gestiune | Regiunea de Nord-Vest

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Disponibilitate de deplasare
  • Bune abilități de comunicare, team player, inițiativă personală, perseverență;
  • Cunoștințe operare PC;
  • Capacitate de organizare și planificare a activităților zilnice;
  • Disponibilitate pentru deplasări în afara județului;
  • Experiență în domeniu - constituie avantaj.

Descrierea jobului

Dacă eşti o persoană riguroasă, cu spirit analitic dezvoltat şi cu multă determinare, te aşteptăm să te alături echipei noastre!

În calitate de Revizor Gestiune, principalele tale responsabilități vor fi:
• Deplasarea la punctele de lucru din Regiune care cuprinde următoarele județe: Arad, Timiș, Bihor, Alba, Cluj, Bistrița-Năsăud, Caraș-Severin, Hunedoara, Mureș, Sibiu, Harghita, Satu-Mare, Maramureș, Sălaj;
• Verificarea fizică (calitativ și cantitativ) a tuturor bunurilor aflate în gestiunea punctelor de lucru;
• Verificarea recepțiilor de marfă, precum și documentele aferente;
• Transmiterea eventualelor erori întalnite în procesul de verificare;
• Punerea în aplicare, după validare, a diverselor acțiuni corective;
• Realizarea de rapoarte către management și corespondență cu departamentele societății în vederea efectuării schimbului de informații necesar valorificării rezultatelor inventarierii;
• Respectarea prevederilor Regulamentului Intern în vigoare, procedurilor de lucru aplicabile în societate și instrucțiunilor primite de la superiori.

Se oferă:
• Pachet salarial atractiv;
• Programe customizate de formare și dezvoltare profesională;
• Mediu de muncă foarte plăcut, într-o echipă tânără și dinamică;
• Mașină, laptop, telefon.

Tot ce ai nevoie din sfera GSM și IT&C găsești în cele peste 30 de magazine proprii Mobiup din România, în magazinele Vodafone din România și Ungaria, sub brand-urile proprii Cellara și Mobiama, dar și ale altor mari producători (Samsung, Apple, White Diamonds, Jean Paul Gaultier, Kenzo, JBL, Plantronics etc)
Membră a grupului de firme Arsis-Mobiup-Mobicell, misiunea noastră este de a crea o legatură strânsă cu consumatorul final.
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos