Publicat 23 Ian 2016 | Expiră 24 Feb 2016

Revista Veterinarul cauta colaborator extern

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Revista Veterinarul vrea sa isi mareasca echipa. Cautam un coleg care sa aduca un plus de valoare, prin munca lui, revistelor editate de catre ASOCIATIA EUROVETERINARIAN.

Candidatul ideal:

student sau absolvent al Facultatii de Medicina Veterinara
cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
cunoasterea limbii romane la nivel anvasat - morfologie si sintaxa
rezistenta la stress
cunostinte operare PC la nivel avansat - word, excel, internet, program editare foto
acces internet
disponibilitate 4 ore/zi
abilitatea de a se organiza si de a executa proceduri de lucru
cunoasterea legislatiei din Romania referitoare la drepturile animalelor

Descrierea jobului

Responsabilitati/beneficii

buget alocat prima luna contract - incepand cu 1000 de lei
crestere in functie de performante din luna a doua
program part time/4 ore/zi/5 zile saptamana
training-uri si participare la workshopuri de medicina veterinara
actualizarea zilnica a website-urilor si a paginilor de Facebook cu informatii, articole de specialitate
Candidatii care vor aplica la acest job vor trebui sa treaca printr-o perioada de 3 zile de proba, timp in care li se va cere sa realizeze cateva din taskurile ce le vor reveni zilnic, in conditii de maxima performanta. Perioada de proba va fi platita, daca vor reusi sa ajunga in ziua trei de proba si sa fie inclusi in testarea finala.

Daca sunteti interesati de o colaborare cu noi, puteti trimite un email pe adresa iulia@veterinarul.ro cu cv-ul si o scrisoare de intentie. Testul va fi trimis tuturor celor care aplica la acest job, dupa finalizarea perioadei de trimitere a CV-urilor.

Revista Veterinarul Stiinta si Practica este o revista destinata medicilor veterinari, in toate formele de manifestare a profesiei. Website-ul Veterinarul.Ro este o platforma multimedia destinata atat medicilor veterinari cat si proprietarilor de animale dar si a tuturor celor care doresc sa se informeze despre activitatile medicale veterinare si rezultatele muncii medicilor veterinari. Cele doua platforme de propagare a informatiei au formate si roluri separate.

Revista este destinata in exclusivitate propagarii informatiilor tehnice veterinare generate de medicii veterinari practicieni, experti veterinari.

Expirat
Revista Veterinarul cauta colaborator extern  -  Asociația Euroveterinarian

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles