Retail Trainer Regional (Bucuresti & Ilfov)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii medii
  • Experienta Retail – agentie de pariuri sportive (poate reprezenta un avantaj)
  • Dispus la deplasari in proportie de 40%
  • Abilitati de prezentare
  • Cunoastere a pachetului MS Office
  • Posesor permis de conducere - categoria B
  • Abilitati de comunicare
  • Rezistenta la stres
  • Deschidere la schimbari
  • Proactivitate si responsabilitate

Descrierea jobului

Misiunea de baza a functiei este identificarea permanenta a nevoilor de formare ale angajatilor din cadrul departamentului Retail (zona de Bucuresti si Ilfov)

Responsabilitati:
  • Identifica nevoile de training ale angajatilor din departamentul Retail si comunica necesitatile de formare catre Retail Training Manager (in special pentru zona de Bucuresti si Ilfov)
  • Centralizeaza si raporteaza lunar activitatea de training (numarul de persoane instruite, feedback-ul participantilor ca urmare a participarii lor la instruire) catre Retail Training Manager;
  • Stabileste si implementeaza impreuna cu echipa procesul de integrare al colegilor noi-angajati din punctele de lucru ale companiei pentru zona de Bucuresti si Ilfov (coordonarea casierilor seniori din zona alocata);
  • Coordoneaza programele si proiectele de Retail care au legatura cu zona de formare si dezvoltare (e-learning, comunicari interne, etc);
  • Identifica si propune programe noi de trainig pentru Retail;
  • Coordoneaza si se asigura ca procesul de training livrat de catre consultantii externi (Induction Onboarding pentru magazinele partenere)

Fortuna Entertainment Group N. V. (FEG) este operator lider de pariuri și jocuri de noroc pe canale multiple din Europa Centrală și de Est. Am început în Republica Cehă și datorită pasiunii și specializării noastre am devenit un operator cu adevărat internațional. În prezent, operăm pe piețele Slovaciei, Poloniei, României și Croației. Acum suntem mai mult de 6.000 de oameni pe care îi numim colegi și prieteni și suntem mândri că suntem cel mai mare operator de pariuri și jocuri de noroc din Europa Centrală și de Est cu mai mult de 30 de ani de experiență.

Ne străduim să oferim cea mai largă gamă posibilă de pariuri online și offline și produse de jocuri. Misiunea noastră este de a aduce mai multă distracție și emoție în joc în orice mod: în incintele noastre, pe computer sau la telefon - și încercăm întotdeauna să oferim tuturor clienților noștri stimați un mediu multicanal fără probleme.

Succesul nostru din trecut nu ne va limita ambițiile viitoare. Prin urmare, viziunea noastră este să continuăm să creștem și să devenim cel mai mare operator licențiat de pariuri și jocuri de noroc multi-canal din Europa cu cele mai de încredere și interesante branduri.

Publicat 25 oct. 2021 Reactualizat 24 nov. 2021 Expiră 24 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos