Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 20 Mar 2017

RETAIL TRAINER ( FORMATOR ) - BUCURESTI

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

-Studii superioare finalizate;
-Cunostinte bune de limba engleza;
- Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
- Excelente abilitati de comunicare, relationare si prezentare;
- Initiativa, proactivitate, lucru in echipa;
- Persoana charismatica, persuasiva, organizata;
- Disponibilitatea pentru deplasari in tara -75%
- Permis de conducere de min 1 an

Descrierea jobului

- Identificarea nevoilor de training, planificarea si livrarea programelor de training; - Elaborarea si customizarea programelor de training, a studiilor de caz, a jocurilor de rol; - Generarea de feedback-uri participantilor la curs; - Realizarea raportarilor periodice catre clientii interni; - Inaintarea propunerilor de programe pentru nevoile identificate in timpul sesiunilor de training; - Asigurarea suportului in organizarea/administrarea trainingurilor din cadrul companiei; - Participarea la elaborarea bugetului de training; - Implicarea in diverse proiecte de dezvoltare organizationala. Judete alocate : Braila, Galati, Constanta, Ialomita si Tulcea Oferim : Salariu motivant Bonusuri periodice Perioada de formare Mediu placut de munca Echipa tanara Autoturism de serviciu + laptop+telefon Diurne si cazare in cazul deplasarilor

IPP - Instore Power Provider este jucător principal pe piata serviciilor de marketing pentru retail din Romania, cu o cifra de afaceri cumulata de 21,2 mil EUR, asigura clienților săi, producători si retaileri internaționali, servicii de reprezentare comercială, mercantizare, monitorizare, leasing de personal, formare si cerfiticare comercială.

RETAIL TRAINER ( FORMATOR ) - BUCURESTI  -  INSTORE POWER PROVIDER S.R.L.

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă