Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 21 Mar 2017

RETAIL TRAINER ( FORMATOR ) - BUCURESTI

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare finalizate;
-Cunostinte bune de limba engleza;
- Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
- Excelente abilitati de comunicare, relationare si prezentare;
- Initiativa, proactivitate, lucru in echipa;
- Persoana charismatica, persuasiva, organizata;
- Disponibilitatea pentru deplasari in tara -75%
- Permis de conducere de min 1 an

Descrierea jobului

- Identificarea nevoilor de training, planificarea si livrarea programelor de training; - Elaborarea si customizarea programelor de training, a studiilor de caz, a jocurilor de rol; - Generarea de feedback-uri participantilor la curs; - Realizarea raportarilor periodice catre clientii interni; - Inaintarea propunerilor de programe pentru nevoile identificate in timpul sesiunilor de training; - Asigurarea suportului in organizarea/administrarea trainingurilor din cadrul companiei; - Participarea la elaborarea bugetului de training; - Implicarea in diverse proiecte de dezvoltare organizationala. Judete alocate : Braila, Galati, Constanta, Ialomita si Tulcea Oferim : Salariu motivant Bonusuri periodice Perioada de formare Mediu placut de munca Echipa tanara Autoturism de serviciu + laptop+telefon Diurne si cazare in cazul deplasarilor

IPP - Instore Power Provider este jucător principal pe piata serviciilor de marketing pentru retail din Romania, cu o cifra de afaceri cumulata de 21,2 mil EUR, asigura clienților săi, producători si retaileri internaționali, servicii de reprezentare comercială, mercantizare, monitorizare, leasing de personal, formare si cerfiticare comercială.

Expirat
RETAIL TRAINER ( FORMATOR ) - BUCURESTI  -  INSTORE POWER PROVIDER S.R.L.