Publicat 04 Dec 2019 | Reactualizat 01 Ian 2020 | Expiră 04 Ian 2020

Retail Office Coordinator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experienta in activitatea de vanzari retail.
  • Experienta in activitatea de analiza de vanzari.
  • Disponibilitate pentru deplasari frecvente in tara.
  • Disponibilitate pentru relocare temporara in tara, pentru perioade scurte de timp.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Cunostinte de utilizare a pachetului MS OFFICE (in special Excel-nivel avansat).
  • Proactivitate.
  • Flexibilitate si adaptabilitate la situatii diverse.
  • Gandire structurata si logica.
  • Abilitati de planificare si organizare.
  • Abilitati de comunicare (concisa, persuasiva, constructiva) si relationare .

Descrierea jobului

  • Ofera suport pentru asigurarea calitatii si corectitudinii rapoartelor de vanzari; asigura acuratetea informatiei transmisa de catre departamentul financiar catre echipa de management a departamentului Retail si invers.
  • Ofera suport operational atat angajatilor din lantul de farmacii, cat si coordonatorilor zonali prin realizarea de audituri operationale, oferirea de suport si ajutor in rearanjare sau deschidere locatii, rezolvarea problemelor de ordin administrativ, etc.
  • Reprezinta interfata intre coordonatorii zonali si celelalte departamente din organizatie, pentru asigurarea fluxului de informatii si documente necesare activitatii departamentului Retail.
  • Sustine activitatea coordonatorilor zonali, in perioadele in care acestia nu sunt in companie sau in perioadele cu volum mai mare de munca.

Expirat
Retail Office Coordinator  -  S.C. Farmavet S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles