Publicat 26 Aug 2008 | Reactualizat 24 Sep 2008 | Expiră 26 Sep 2008

Retail Manager - Magazinele Calvin Klein Jeans / Miss Sixty & Energie / Pepe Jeans - Chişinău

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare absolvite
• Minimum un an experienţă n coordonarea şi supervizarea unei echipe de vnzări din domeniul fashion şi/sau sport
• Abilităţi şi experienţă n livrarea de servicii către clienţi la cele mai nalte standarde
• Excelente abilităţi de relaţionare, comunicare şi negociere
• Bune cunoştinţe de limba engleză şi operare PC

Descrierea jobului

• Coordonarea unei echipe de vnzări de aproximativ 20 de persoane
• Administrarea şi coordonarea tuturor operaţiunilor specifice activităţii a 3 magazine n cadrul unui mall, controlul stocului şi merchandising
• Optimizarea programului de lucru al personalului din subordine
• ndrumarea, instruirea, dezvoltarea şi motivarea echipei
• Soluţionarea sesizărilor clienţilor ntr-o manieră profesionistă

S.C. Elmec Romnia S.R.L. este Distribuitorul Oficial n Romnia al celebrelor branduri sport şi fashion NIKE, Converse, Calvin Klein, Camper, Miss Sixty, Harley-Davidson, Marlboro Classics, Pepe Jeans, Energie şi Replay. De asemenea, sunt distribuite si echipamente profesioniste de fitness TechnoGym.

Compania Elmec se află n Romnia din anul 1999 şi este membră a grupului Elmec Sport, una din companiile comerciale de top din Grecia.

Dezvoltndu-se constant, echipa noastră se afla n căutare de profesionişti pentru Chişinău. Şi tu poţi fi unul dintre ei!

ncrederea, profesionalismul, inovaţia şi pasiunea pentru excelenţă se numără printre cele mai importante valori ale companiei noastre.

Alătură-te nouă n această aventură şi trimite-ne aplicaţia ta n limba romnă sau engleză la:

S.C. Elmec Romnia S.R.L. – Departamentul Resurse Umane
Şoseaua Progresului nr. 130-144, sector 5, Bucureşti.
E-mail: recruitment@elmecromania.ro
Fax: +4021 / 411.70.87
Website: www.elmec.gr

Te aşteptăm n echipa noastră!

Expirat
Retail Manager - Magazinele Calvin Klein Jeans / Miss Sixty & Energie / Pepe Jeans - Chişinău  -  S.C. ELMEC ROMÂNIA S.R.L.