Publicat 13 Mar 2008 | Reactualizat 30 Mar 2008 | Expiră 02 Apr 2008

RETAIL MANAGER (COORDONATOR RETEA MAGAZINE)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţe :
• Studii superioare;
• ABSOLUT NECESARA experienţa anterioara n post similar (coordonare retea magazine);
• Foarte bune cunoştinte de operare PC (Excel, Word, Internet);
• Excelente abilitati de organizare a activitatii si coordonare a personalului subordonat;
• Abilităţi de comunicare şi negociere;
• Capacitate de analiza si sinteza;
• Atitudine proactivă, flexibilitate, dinamism;
• Disponibilitate pentru deplasari in tara, cu frecventa medie.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
• Organizeaza activitatea comerciala si administrativa a magazinelor din retea;
• Aplica strategia de vanzari in vederea realizarii targetului pe magazine;
• Analizează stocurile de produse din magazine si propune actiuni comerciale pentru impulsionarea vanzarilor sau lichidare stocuri;
• Elaboreaza şi urmareste aplicarea procedurilor de lucru pentru reţea;
• Gestionează bugetul de venituri şi cheltuieli al reţelei de magazine;
• Coordoneaza personalul din magazinele subordonate;
• Urmareste realizarea indicatorilor de rentabilitate stabiliti;
• Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, indicatori, etc.

Se oferă: pachet salarial atractiv (salar fix, tichete de masă, bonusuri). Posibilităţi de dezvoltare şi promovare n funcţie de performanţele obţinute.

DECO CENTER ofera servicii de consultanta pentru decorarea caselor, apartamentelor, ansamblurilor hoteliere cu perdele, draperii, alte articole decorative pentru interior.

Oferim solutii solutii complete: consultanta, masurare, design, confectionare, montare - la cele mai inalte standarde de calitate.

Magazinele Deco Center din Cluj (2), Sibiu si Targu-Mures sunt adevarate showroom-uri pentru prezentarea produselor noastre, o ambianta moderna, cu un design placut si atragator pentru clienti. Reteaua de magazine se va extinde cu 3 locatii noi in acest an.

Mai multe detalii pe www.decocenter.ro

Expirat
RETAIL MANAGER (COORDONATOR RETEA MAGAZINE)  -  SC DECO CENTER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles