Publicat 26 Nov 2007 | Expiră 26 Nov 2007

Retail Division Manager

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Bune abilitati de relationare interumana
• Orientat spre actiune si rezolvarea problemelor
• Spirit antreprenorial
• Integritate ; puternic motivat financiar
• Orientat catre client
• Studii universitare
• constituie avantaje :Experienta manageriala de minim 1-2 ani, de preferat in banking sau servicii, completata de experienta in vanzari, prospectare, customer service.

Descrierea jobului

Profil Candidat:
Organizeaza activitatea departamentui de vanzari din zona alocata
• Coordoneaza si sustine echipa pentru atingerea obiectivelor de vanzare stabilite si asigurarea satisfactiei clientului
• Elaboreaza rapoarte periodice si le prezinta echipei manageriale
• Participa la implementarea strategiilor de marketing si vanzari ale companiei
• Indruma echipa pentru indeplinirea obiectivelor de vanzare ale companiei
• Identifica nevoile si implementeaza programe de instruire pentru persoanele din subordine
• Recruteaza persoane si evalueaza performanta echipei

se subordoneaza Branch manager
are in subordine 10 -12 credit advisori-vanzari directe

Linkuri articole http://www.smartfinancial.ro/smartbank/credite+locuinta/companiile+de+brokeraj+bancar+-+20%25+din+piata+creditului+ipotecar+in+urmatorii+5+ani

Se ofera :
Pachet competitiv(salariu,comision bonus)
Mediu de lucru profesionist
Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala
Alte beneficii(pachet medical, pachet dental)

Gemini Capital Consult a fost fondata in 2003 fiind pionier al consultantei financiar bancare din Romania.
Prezenti in Bucuresti, Brasov, Constanta, Cluj, Iasi, Ploiesti,Timisoara iar expansiunea continua. Partener strategic al multor institutii bancare.Peste 230 de angajati, un portofoliu de aproximativ 40.000 de clienti si peste 230 milioane EUR credite sunt doar cateva repere care arata dinamica companiei.

Expirat
Retail Division Manager  -  Gemini Capital Consult