Publicat 05 Ian 2021 | Reactualizat 02 Feb 2021 | Expiră 05 Feb 2021

Resurse umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare.
- experienta in salarizare si administrare resurse umane minim 2 ani
- experienta in recrutare minim 2 ani
- cunostinte bune in legislatia muncii
- experintă în calculul salariilor, REVISAL si SAGA
- cunostinte foarte bune operare PC(MS-Office)
- abilităti de comunicare si lucru în echipă
- gândire organizată, atentie la detalii, capacitate dezvoltată de analiză si sinteză, organizată si flexibilă

Descrierea jobului

- realizeaza recrutare si selectie pentru companiile din grup: posteaza anunturi, selecteaza CV uri, programeaza interviuri, face ofertele de angajare
- administrarea activitătii de angajare
- întocmirea si gestionarea corectă a dosarelor individuale ale angajatilor
- administrarea contractelor individuale de muncă si a actelor de personal
- organizarea si derularea operatiunilor de evidentă a personalului, pontare si de salarizare
- întocmirea de rapoarte si situatii.
- alte activitati.

Compania Mobilier Expedo SRL este înființată în vara anului 2020. Suntem un magazin online de mobila cu depozit și transport propriu. Magazinele noastre sunt prezente in mai multe țări, cum ar fi Republica Cehă, Slovacia, Ungaria și Bulgaria. Suntem o companie tânără, ambițioasă, dinamică și serioasă.

Expirat
Resurse umane  -  Mobilier Expedo S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles