Publicat 23 Nov 2015 | Reactualizat 21 Dec 2015 | Expiră 25 Dec 2015

Restaurantele La Placinte angajeaza personal restaurant!

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane dinamice, cu initiativa, active, dornice sa lucreze intr-un mediu profesionist cu atitudine pozitiva si abilitati de comunicare.
Se asigura training pentru pozitiile de baza: ospatar, barman, bucatar, pentru a cunoaste in detaliu standardele companiei.
Calificarea in domeniu si experienta de minim 6 luni reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Restaurantele La Placinte Bucuresti, Brasov, Sibiu, Ploiesti angajeaza personal restaurant:
-ospatar
-barman
-bucatar
-personal curatenie/vase
-livrator cu masina/scuter personala

-Program de lucru in ture pentru toate pozitiile.
-Salariu motivant.
-Bonusuri in functie de realizari.
-Posibilitate de promovare.

Cu o traditie de peste 15 ani in Republica Moldova, restaurantele din retelele "La Placinte" si "Andys Pizza"'isi intampina clientii acum si in Romania.

Succesul celor doua branduri se datoreaza procesului de selectare calitativa a produselor si de realizarea competenta a continutului meniului. Toate bucatele au un gust inedit, secretul caruia consta in procesul de preparare a acestora.

Expirat
Restaurantele La Placinte angajeaza personal restaurant!  -  SC ANDY'S PIZZA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles