Restaurant Manager

Rina Hotels - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Grupul RINA Hotels doreste sa isi completeze echipa cu un Restaurant Manager cu experienta, profesionalism si dedicare alaturi de care sa deschida un nou restaurant de top.

Candidatul ideal are pasiune pentru industria F&B, abilități de business dezvoltate și capacitatea de a interacționa atât cu clienții, cât și de a dezvolta și gestiona echipa. Căutăm viitori lideri cu spirit antreprenorial, dornici să își pună amprenta în cadrul unor restaurante de top.

Descrierea jobului

  • Coordonarea activității din restaurant
  • Crearea de programe inovative și de promoții pentru a crește veniturile
  • Coordonarea și dezvoltarea angajaților pentru a oferi servicii de calitate pentru clienți
  • Dezvoltarea constantă a restaurantului
  • Analiză de profitabilitate și creare de planuri de business
  • Calificări:min. 3-5 ani de gestionare a unui restaurant
  • Flexbilitate și disponibilitate de a călători
  • Abilități de coordonare echipă
  • Abilități de analiză financiară și raportare
  • Abilități de interacționare cu toate tipurile de personalități
  • Abilități de lider

Rina Hotels este un grup de Hoteluri și Restaurante din România cu misiunea de a deveni lider în industria Hotelieră din România.

Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos