Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 06 Mai 2019 | Expiră 06 Iun 2019

Resposabil sisteme calitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta intr-o pozitie similara;
- experienta in auditurile de certificare / recertificare / supraveghere
- studii superioare de profil
- cunoasterea standardelor IFS si BRC
- cunostinte de limba engleza
- cunoasterea si utilizarea programelor PC
- gandire analitica ,initiativa,atentie la detalii.

Descrierea jobului

-tratarea neconformitatilor si stabilirea masurilor corective;
-stabilirea si mentinerea relatiilor cu clientii si furnizorii in scopul asigurarii calitatii;
-elaborarea si urmarirea programelor de audit, monitorizarea efectuarii inspectiilor, precum si educarea, instruirea si motivarea pentru calitate a personalului.
-Intocmeste documentatia pentru Sistemul de Management al Calitatii;
-respectarea cu strictete in activitatea sa a tuturor prevederilor legale si actelor normative in vigoare (legi, decrete, norme), Regulamentul Intern si Standardul Intern al companiei;
- respectarea, implementarea si verificarea modului de respectare al prevederilor standardelor de calitate, pentru care compania este acreditata

Transilvania Nuts este una dintre cele mai mari companii de procesare nuca si prelucrare fructe uscate din Europa de Est.

Expirat
Resposabil sisteme calitate  -  TRANSILVANIA NUTS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles