de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 01 Mar 2016

RESPOSABIL MAGAZIN COLONNA FASHION HOUSE OUTLET MILITARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vino in echipa Colonna!

Echipa Colonna din cadrul complexului Fashion House Militari doreste sa i te alaturi!

Candidatul ideal:Persoana selectata va fi responsabila cu organizarea, coordonarea, supervizarea si analiza activitatiilor desfasurate in magazin, in vederea indeplinirii tuturor obiectivelor in concordanta cu politicile comerciale si strategiile generale ale companiei.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- consilierea clientilor in alegerea produselor, receptia marfii si aranjarea acesteia, pastrarea standardelor de imagine si calitate a serviciilor conform politicilor firmei;

- coordonarea echipei din subordine, evaluarea si motivarea personalului;- intocmirea de rapoarte si situatii, de stocuri , de inventar, etc;

- analizeaza situatia stocurilor;

- analizeaza vanzarile, propune solutii pentru realizarea si depasirea planului de vanzari;

- responsabil cu gestiunea produselor din magazin, verifica intocmirea corecta a documentelor primare, a facturilor, a registrului de casa, a raportului de gestiune;

Cerinte:

- cunostinte operare PC ( MS Office);

- atitudine proactiva, orientare catre client, initiativa si implicare;

- disponibilitate la program prelungit;

- bune abilitati de invatare si disponibilitate de a-si insusii caracteristicile tehnice ale produselor;

- spirit comunicativ, orientat spre rezultate si orientat spre client

- persoana organizata ce da dovada de atentie distributiva, putere de concentrare, abilitati organizatorice

- punctualitate, seriozitate, responsabilitate

Beneficii:

- Reale posibilitati de dezvoltare personala si profesionala.

- Salariu fix garantat plus bonusuri in functie de vanzari.

- Conditii de munca intr-un mediu profesionist si foarte placut

Expirat
RESPOSABIL MAGAZIN COLONNA FASHION HOUSE OUTLET MILITARI  -  Olimpia Star Imobiliare S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles