Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

RESPONSABIL VANZARI -LIMBA FRANCEZA AVANSAT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

“Cel care nu-și schimbă niciodată opiniile și nu-și corectează greșelile, nu va deveni niciodată mai înțelept.”– Tryon Edwards

Criterii peste care nu vom trece in selectarea ta :

* studii superioare,
* limba franceza nivel avansat (scris si citit),
* disponibilitate la deplasari in strainatate,
*sa cunosti pachetul Office,
*daca stii si engleza este un atu pentru tine,
*experienta pe un post similar,

Descrierea jobului

De ce sa aplici la acest job?

*iti vom oferi siguranta,stabilitate ,mediu de lucru placut,
*o echipa frumoasa si profesionista,
*recunoastere si promovare,
*salarizare peste medie,
*bonusuri lunare si trimestriale,
*masa asigurata,
*prime de sarbatori,
In perioada cat insotesti echipa prin UE se ofera:
*cazare,
*diurna,
*transport asigurat.

Vino sa discutam viitorul tau si al nostru alaturi de tine!

Echipa CIM este o agenție de recrutare și selecție a resurselor umane din Bacău, România. Oferim servicii de consiliere în carieră, creare CV, angajare și consultanță pentru obținerea jobului dorit de către aplicant. Misiunea noastră este să creem o punte de legătură intre angajat și angajator, astfel încât ambele părți să își atingă obiectivele.

Expirat
RESPONSABIL VANZARI -LIMBA FRANCEZA AVANSAT  -  SC ECHIPA FYCU CIM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles