Responsabil tura/Sef- Stefanestii de Jos

TOYA ROMANIA SA - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cunostinte/Abilitati/Competente:
- Experienţă în lucru cu oamenii, coordonare;
- Cunoştinţe dе specialitate şi interes pentru dezvoltarea acestora (să înţeleagă cauzalităţile şi interdependenţele din procesul tehnologic);
- Cunoştinţe şi deprinderi dе organizare, conducere şi lucru în echipă;
- Responsabilitate în respectarea standardelor (conştiinciozitate, grijă faţă dе calitate);
- Atenţie distributivă;
- Vocaţie tehnică;
- Disciplină personală (organizare, încadrare în timp);
- Rapiditate în prelucrarea informaţiilor.
- Cunostinte PC (excel, world)
- Cunostinte Sap (constitue avantaj).
- Limba engleza – mediu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Coordonarea si organizarea intregii activitati comerciale din cadrul depozitului (receptie si livrari marfa).
- Supervizarea indeplinirii sarcinilor de serviciu de catre angajatii din subordine si functionarea in conditii optime a depozitului.
- Supervizarea efectuarii comenzilor de marfa
- Supravegherea si coordonarea activitatii personalului din depozit de pe tura sa.

Oferim :
- SALARIU MOTIVANT
- BONUSURI DE PERFORMANTA ( apreciem financiar munca si implicarea);
- BONURI DE MASA (lunare) ;
- Program 6.00-14.00 si 14.00-22:00

TRANSPORT ASIGURAT din Piata Charles De Gualle la locul de munca si inapoi.

VA ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA !

TOYA ROMANIA SA - IMPORTATOR DE SCULE SI UNELTE DE MINA SI ELECTRICE

Publicat 21 oct. 2021 Reactualizat 18 nov. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos