Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 26 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Responsabil Transporturi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniul economic sau tehnic;
MsOffice. Excel- Avansat;
Engleza-Avansat;
Abilitati de planificare, organizare si monitorizare;
Abilitati de rezolvare de probleme:
Initiativa si autonomie;
Capacitate de lucru cu termene limita.

Descrierea jobului

Receptia, verificarea, inregistrarea si centralizarea documentelor de transport;
Monitorizarea efectuarii incarcarilor si descarcarilor, conform termenelor stabilite;
Transmiterea comenzilor catre transportatori si inregistrarea neconcordantelor aparute;
Centralizarea incarcarilor efectuate;
Verificarea stocului disponibil pentru incarcare;
Realizarea rapoartelor, conform graficelor de raportare;
Gestionarea comunicarii cu clientii externi si furnizorii de servicii transport;
Rezolvarea situatiilor neprevazute, in vederea efectuarii livrarilor conform termenelor agreate;

Descrierea companiei

Arctic World
Arctic is the national leader in home appliances industry and one of the most appreciated Romanian brands. It has a production plant in Gaesti and almost 3000 employees. As an Arcelik Group member, with presence in more than 60 countries worldwide, we export 85% of our production. On the local market the company brings to the consumers a full range of Arctic, Beko and Grunding products. Apart of manufacturing, Arctic is a generator of ingenious solutions to increase life quality. In 45 years of existence, it has built a world of durable goods, which is present in the houses of more than 80% of Romanians.

Expirat
Responsabil Transporturi  -  ARCTIC SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles