RESPONSABIL TEHNIC

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Experienta in domeniul mecanica utilaje 3 ani
- Persoana energica si optimista
- Organizat, atent la detalii
- Operativ
- Flexibil (adaptare rapida la fluxul variat de munca)
- Simt tehnic,
- Orientat spre solutii, dedicat
- Creativ, dornic de a se autodepasi pentru a creste performanta personala si a firmei
-- posesor permis auto categoria B

Descrierea jobului

Mecanica utilaje, reparatii si intretinerea acestora
Coordonarea activitatii tehnice si de productie
Stabileste planul de mentenanta preventiva si de interventie pentru utilaje si accesorii utilizate in sectiile de productie;
Evalueaza din punct de vedere tehnic si comunica nevoia de achizitie pentru piese de schimb, accesorii, etc, pentru buna functionare a utilajelor, liniilor de productie.
Intocmeste graficul de permanenta pentru departamentul tehnic comunicand acest lucru si persoanelor implicate;
Instruieste personalul lucrator din productie in utilizarea corespunzatoare a echipamentelor/ utilajelor ;
Raporteaza Directorului Executiv saptamanal/lunar evolutia/problemele departamentului

Firma cu capital romanesc 100%, activeaza in domeniul productiei si ambalarii condimentelor, produselor alimentare de baza din 2009.
Produsele sunt ambalate sub marca COLONIAL sau privat label si incepand cu 2021 si-a deschis o fabrica noua in judetul Valcea, comuna Nicolae Balcescu.
Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022