Publicat 17 Mai 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Responsabil Tehnic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte (nivelul de studii/educatie): Absolvent cu studii superioare tehnice

Cerinte specifice:

• Experienta in functii tehnice de 3-5 ani
• Autorizatie ISCIR pentru RSTVI
• Cunostiinte in domeniul managementului operational;
• Cunostiinte tehnice in domeniul constructiilor si instalatiilor, utilajelor din hotel si alimentatie pubica;
• Cunoasterea caracteristicilor tehnice de functionare a utilajelor din hotel si alimentatie publica si masuri de intretinere si remediere a defectiunilor ;
• Cunostiinte privind normele SSM SI SU
cunostinte privind normele PSI
• Cunostinte privind Normele de Protectie Civila
• Abilitati de „customer care”
• Responsabilitate, receptivitate, rapiditate in structurarea informatiilor

Descrierea jobului

Descriere Post :
Supervizorul tehnic tine evidenta cladirilor, instalatiilor si echipamentelor din dotarea unitatii in vederea asigurarii intretinerii, reparatiilor curente si capitale. Urmareste, propune, realizeaza, dispune masuri invederea executarii corecte si la timp a lucrarilor aprobate, asigurand desfasurarea in cele mai bune conditii a activitatilor tuturor departamentelor din unitate din punct de vedere tehnic avand drept scop final satisfactia clientilor.

Descrierea companiei

CU CE NE MÂNDRIM LA CONTINENTAL HOTELS:

Continental Hotels este primul lanț hotelier românesc care și-a început activitatea în anii '90 odată cu începutul privatizărilor. Primele hoteluri Continental au fost în București, Sibiu, Cluj, Târgu Mureș și Constanța.

Acum…Suntem o echipă de 824 de angajați pasionați de turism, avem 121 colegi la Continental Forum Arad**** , 82 la Continental Forum Sibiu****, 76 în Continental Forum Oradea****, 54 la Continental Tîrgu Mureș****, 40 la Continental Drobeta Turnu Severin***, 26 la Continental Suceava***, 69 la Grand Hotel Continental***, 45 la Hello Hotel**, 74 în Sediul Central și 253 colegi în Hotelurile Ibis ( Nord***, Izvor***, Constanța*** și Sibiu***) aflate sub management Accor.

Evenimentele Continental Hotels pentru angajați ne ajută să menținem viu spiritul de echipă:

Campionatul de fotbal și Concursul de majorete este de departe cel mai îndrăgit eveniment organizat pentru angajații Continental și Ibis, aflat la ediția cu numarul

Concursurile Profesionale sunt o serie de evenimente desfasurate pe zona de F&B (bucătărie, bar, servire) realizate în fiecare an, aflate anul acesta la ediția cu numărul XVI.

Teambuilding-urile sunt evenimente organizate pentru a îmbunătății colaborarea atât la nivelul Sucursalelor cât și la nivelul întregii organizații. Iar Școala Continental, un proiect inițiat în, care își propune să ofere traininguri interne pentru angajați, an de an. Trainerii Școlii Continental sunt angajați cu experiență și autorizați ca formatori.

Expirat
Responsabil Tehnic  -  Continental Hotels SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles