Responsabil suport tehnic (Cluj)

KADRA TECH S.R.L. - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare în domeniul electromecanică/electrică/automatizări;
  • 1-2 ani experiență de lucru;
  • Cunoștiințe bune de Microsoft Office;
  • Abilități de comunicare și ascultare,
  • Abilități de luare a deciziilor individual sau în echipă,
  • Abilități de prioritizare;
  • Atenție la detalii.

Descrierea jobului

  • Întocmește oferte tehnice și comerciale pentru intervenții de constatare a defectelor;
  • Delegă și prioritizează lucrările pentru garanțiile și închiderea cazurilor;
  • Solicită deconturile cheltuielilor în cazul intervențiile cu garanție - deplasări, piesele defecte;
  • Gestionează, selectează și prioritizează cererile de suport tehnic primite din partea clienților;
  • Distribuie cererile de suport tehnic către departamentul/tehnicianul specializat;
  • Rezolvă operativ solicitările clientilor și colegilor privind suportul tehnic;
  • Comunică deschis și onest cu fiecare client în parte, fiind preocupat ca situația raportată de client să fie soluționată cât mai repede posibil;
  • Asigură intrarea în gestiune a mărfii;
  • Susține activități de logistică și ține relatia cu transportatorii și curierii;
  • Monitorizează cheltuielile, realizează statistici și rapoarte cu privire al nivelul costurilor interne ale garanțiilor.

KADRA oferă, prin intermediul partenerilor săi naționali și internaționali și a echipei de specialiști, soluții integrate inovator, într-o lume aflată în continuă dezvoltare. Provocarea noastră este aceea de a oferi beneficiarilor soluții tehnice de construcție și management al căilor de acces. Cu orientare clară spre rezultate optime, KADRA înseamnă soluții integrate pentru sporirea confortului și a sentimentului de siguranță.

Soluțiile KADRA se clasifică în trei linii de business:

  • Trape de fum, luminatoare, policarbonat
  • Acces automat – uși, porți, ferestre
  • Sisteme de management al parcărilor
Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos