Publicat 23 Oct 2019 | Reactualizat 30 Oct 2019 | Expiră 01 Nov 2019

RESPONSABIL SSM SI PSI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Cunoasterea limbii engleze si/sau italiene;
  • Experienta in domeniile SSM si PSI;
  • Bun utilizator al sistemului MS Office(Word, Excel, Power Point);
  • Ordonat, dinamic, perseverent si de incredere;
  • Predispoziţie la munca în echipă;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Organizarea, coordonarea si monitorizarea activitatilor de prevenire si protectie, in conformitate cu legislatia specifica in vigoare;
  • Efectueaza instructajul SSM la angajarea personalului;
  • Evaluarea riscurilor privind securitatea si sanatatea angajatilor , elaborarea unui plan si a instructiunilor de prevenire si protectie, in functie de particularitatile activitatii desfasurate;
  • Elaborarea de instructiuni proprii de aplicare a normelor deSSMin functie de particularitatile proceselor de munca din organizatie, de numarul de angajati, de riscurile de accidente si imbolnaviri profesionale;
  • Verificarea modului in care se aplica reglementarile legislative in vigoare si normele referitoare la prevenirea riscurilor de incendii, protectia sanatatii angajatilor si protectia mediului inconjurator;
  • Reprezintă compania în timpul inspecțiilor din partea autoritaților;

SC GUALA PACK NĂDAB,cu sediul in zona Industrială Nădab , judetul Arad, face parte din Grupul Gualapack leader European in productia de ambalaje flexibile.

Grupul Guala funcţionează în sectorul ambalajelor si multumita capacitatii sale de a anticipa cerinţele pieţei şi mereu în căutarea propunerilor de îmbunătăţire este în măsură să ofere clienţilor săi soluţii care sunt inovatoare şi diversificate. Tehnologia, cercetarea şi serviciile pentru clienţi sunt întotdeauna elementele pe care se fondeaza filosofia Grupului.

Expirat
RESPONSABIL SSM SI PSI  -  SC GUALA PACK NADAB FN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles