Responsabil senior front office

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• Persoană organizată, responsabilă și cu simțul umorului;

• Cunoștințe limbă italiană

• Cunoștințe de MS Office;

• Abilitatea de a învăța lucruri noi;

• Experiența pe un post similar constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

- suport tehnic și administrativ pentru serviciile operaționale;

- gestionarea bunurilor administrative.

Punct de lucru: Brașov

Program de lucru: TESA.

Societate comerciala în Brașov, România, autorizată ca agent de muncă temporară de către Ministerul Muncii din România. Societatea a fost înființată pe baza experienței internaționale a fondatorilor, în ceea ce privește consultanța în afaceri și serviciile din domeniul resurselor umane, conform legilor ce sunt în vigoare. Misiunea noastră este aceea de a oferi suport pentru societățile europene care doresc să își lărgească orizonturile propriilor afaceri în România cu ajutorul consultanței noastre, sau angajând temporar persoane.
Publicat 3 iun. 2022 Expiră 3 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos