Responsabil santier cu experienta

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

NEORA angajeaza RESPONSABIL SANTIER, CU EXPERIENTA, in vederea urmaririi lucrarilor pe santier si respectarea termenelor de executie ale proiectelor aflate in curs de executie.

Profilul candidatului:
-Studii tehnice medii/superioare;
-Permis de conducere;
-Abilitati reale de planificare si organizare;
-Capacitate de asumare a responsabilitatii si de a lua decizii;
-Abilitatea de a respecta deadline-uri;
-Rigurozitate, atentie la detalii;
-Persoana dinamica, motivata, flexibila;
-Persoana serioasa, ordonata, responsabila;

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara pe santier si presupune urmarirea si supervizarea intregii activitati:
-In momentul in care se primesc materiale pe santier, are obligatia de verifica daca avizele de primire corespund cu marfa livrata pe santier;
-Monitorizeaza executia din punct de vedere al cantitatilor si conformitatea acestuia cu proiectul;
-Verifica stadiul lucrarilor/corespondent planuri executie;
-Identifica problematicile ce pot aparea in santier si le discuta cu Dirigintele de santier;
-Transmite Beneficiarului stadiul lucrarilor, aduce la cunostinta acestuia problematici, rapoarte etc;
-Identifica furnizori de materiale, solicita oferte, verifica cantitativul necesar de materiale;
-Participa alaturi de Beneficiar la sedintele avute cu antreprenorul, dirigintele de santier sau alte parti implicate;
-Reprezinta Beneficiarul in fata autoritatilor competente;

Beneficii:
-salariu negociabil in cadrul interviului;
-bonuri de masa;
-masina de serviciu;
-laptop;
-telefon;
Publicat 6 iun. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos