Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 01 Mar 2016

RESPONSABIL SALARIZARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de studii superioare in domeniul economic sau juridic;
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu-avansat;
- Cunostinte solide in legislatia muncii si in legislatia privind salarizarea;
- Cunoasterea programului Charisma constituie avantaj;
- Bune cunostinte de operare PC (in special Excel);
- Foarte bune abilitati de organizare si planificare, de comunicare si relationare cu clientii.
- Alte cerinte:
- Spirit de echipa;
- Atitudine proactiva.

Descrierea jobului

- Respecta si aplica prevederile legislative in domeniu;
- Verifica si valideaza pontajele lunare in termenele stabilite;
- Ruleaza declaratiile lunare privind in contributiile sociale ale angajatului si angajatorilor si a impozitului catre institutiile de stat pentru clientii interni (sectoare alocate);
- Efectueaza in termen calcule privind tichete de masa.

Azomures S.A., parte a grupului Ameropa, lider recunoscut pe piata nationala si internationala a ingrasamintelor minerale, va ofera posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes, intr-o companie cu expertiza industriala unica si traditie, care asigura stabilitate si un mediu profesionist.

Expirat
RESPONSABIL SALARIZARE  -  S.C.Azomures S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles