Responsabil resurse umane (HR specialist)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte
- absolvent studii superioare(licenta/masterat) profil economic;
- cunostinte bune ale pachetului Microsoft Office, in special Word/Excel;
- cunostinte de legislatia muncii/REVISAL;
- atestat Inspector Resurse Umane- constitue avantaj
- cunosterea programului SAGA;
-experienta in domeniu de min 3 ani
-abilitati foarte bune de organizare, relationare, atentie la detalii, capacitate de prioritizare, rezistenta la stres, seriozitate si discretie

Descrierea jobului

Sarcini si atributii

- redactarea si intocmirea dosarelor personale (Contracte individuale de munca,adeverinte,acte aditionale,fise de post, decizii de incetare, suspendare, etc);
- informare modificari legislative;
- evidenta pontajelor si tichetelor de masa
- evidenta si programarea concediilor de odihna
- calcul salarial lunar(intocmirea statelor de plata);
- operarea tuturor modifcarilor in programul de salarii si in REVISAL, transmitere Revisal
- inregistrarea concediilor medicale si intocmirea dosarelor pentru recuperarea sumelor de la Casa de sanatate;
i- ntocmirea si verificarea declaratiei 112;
- gestionarea proceselor de recrutare proprii ale companiei sau derulate prin terti.
- organizarea si articiparea la interviuri

Beneficii oferite
• pachet salarial
• tichete de masa in valoare de 20 lei
• abonament medical in retaeaua privata de sanatate Regina Maria

Grupul de firme Transilvania Constructii este unul dintre cei mai mari administratori și dezvoltatori de spații industriale din Transilvania, România. Proprietățile noastre sunt concentrate în locații cheie constând în depozite industriale de dimensiuni mici și depozite logistice moderne mari. Pentru mai multe informatii vizitati site-urile noastre

Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos