Publicat 05 Dec 2019 | Expiră 05 Ian 2020

Responsabil Relatii Clienti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Capacitatea de a lucra independent cu minimum de supervizare.
- Abilitati interpersonale, flexibilitate si orientare catre rezultat si client.
- Cunoasterea tehnicilor de vanzari.
- Rezistenta la ritm de lucru sustinut si cu termene limita stricte.
- Atitudine proactiva orientata spre solutii, creativitate.
- Cunostinte MS Office (Excel, Word, Internet).

Descrierea jobului

- Implementeaza strategia de vanzari si marketing a companiei si responsabil de realizarea obiectivelor de vanzari lunare si anuale; urmareste atingerea obiectivelor cantitative cat si a indicatorilor de performanta;
- Mentine si dezvolta relatii profesionale cu clientii existenti si identifica noi potentiali clienti;
- Identifica nevoile clientilor si vine permanent in intampinarea acestora, fiind proactiv in actiuni de consolidare a relatiei comerciale;
- Negociaza si semneaza contractele de vanzari;
- Emitere facturi si avize pentru livrari;
- Urmarire facturi scadente;

Descrierea companiei

Producator distribuitor pungi personalizate.

Expirat
Responsabil Relatii Clienti  -  Total Gama Prod

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles