Publicat 19 Mar 2019 | Reactualizat 27 Mar 2019 | Expiră 15 Apr 2019

Responsabil Relatii Clienti/Call-Center

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un coleg (fata sau baiat nu discriminam :) sa ne ajute in relatia cu clientii .
Ne dorim sa fie ca noi: atent, serios si cu chef de munca.

Descrierea jobului

* Specialistul call center reprezenta interfaţa dintre client şi firmă.
* Este responsabil de promovarea produselor si imaginii companiei
* Responsabil de urmatoarele canalele de comunicare: telefon, e-mail, site companie;
* Foloseste corect caile de comunicare ( apeluri telefonice, chat online, etc);
* Ofera informatii corecte si complete utilizatorilor ce apeleaza compania;

Beneficii:
Salariu motivant
Cursuri de formare
Bonuri de masa
Prime de sarbatori

Descrierea companiei

Companie cu o cifra de afaceri de peste 2 milioane de Euro.

Coltul Bun Srl se ocupa cu vanzare de anvelope online si offline .

Echipa pasionatilor vanzatori de anvelope de la Coltul Bun va poate oferi orice anvelopa din lume (puneti-ne la incercare). Lucram in domeniul anvelopelor de mai mult de 10 ani si in acest timp ne-am dat silinta sa invatam cat mai mult. Ne suspectam a fi printre cei mai buni (tehnic vorbind) la capitolul anvelope pentru turisme,4x4 si camioane. Chiar daca suntem sibieni nu suntem inceti deloc, da deloc.

Expirat
Responsabil Relatii Clienti/Call-Center  -  Coltul Bun Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles