Responsabil Regiune Mentenanta

SC ADREM INVEST SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Bune abilităţi de organizare şi gestionare a timpului;
  • Un nivel ridicat de etică de lucru şi integritate morală;
  • Disponibilitate la deplasări în teren.
Reprezintă un avantaj:
  • Experiență în coordonare și lucrări de construcții montaj Rețele Electrice;
  • Cunoștințe de analiză oferte pentru licitații lucrări ;
  • Experienţă în execuția liniilor electrice aeriene ((0.4-20 kV) și în cablu subteran (0,4-20 kV), posturi de transformare (20/0.4 kV);

Descrierea jobului

  • Coordoneaza execuția lucrărilor mixte în domeniul rețelelor electrice și de construcții montaj.

Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv;
  • Bonusuri pentru performanţă;
  • Beneficii non-financiare: certificări, training, etc.;
  • Atmosferă benefică dezvoltării profesionale şi personale.

Adrem Invest este o companie romaneasca specializata in servicii si solutii de inginerie.

Experienta, dedicarea si profesionalismul celor peste 600 de angajati ai companiei se reflecta in solutiile inovatoare pe care Adrem Invest le ofera, de peste 30 de ani, clientilor din domeniile energetic si industrial.

Publicat 28 Sept. 2022 Expiră 28 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.