Responsabil Recrutare Sudori

Oraș de lucru
Nivel carieră
Salariu 4500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana responsabila , entuziasta , motivata sa își atingă obiectivele.

Cerinte:
  • Studii în domeniul Resurselor Umane
  • Experienta minim 2 ani în recrutare
  • Cunoștințe bune de Limba Engleza sau Franceza
  • Operare calculator MS Office
  • Munca de birou.

Descrierea jobului

Sika Solutions SRL - Satu Mare companie de intermedieri proiecte de structuri metalice, cautam un specialist pentru recrutare sudori in Romania si executarea demersurilor necesare pentru trimiterea lor către clienții noștri din Belgia.

Munca de birou .

Sika Solutions vă oferă o gamă largă de servicii pentru toate construcțiile din oțel.
Cu o rețea mare de ateliere în Europa de Est, echipa noastră motivată vă ajută să găsiți cea mai bună soluție pentru nevoile dvs.
Pe lângă serviciile de management ale proiectului, inspecție de calitate și subcontractare, vă sprijinim în realizarea proiectelor dvs. de la A la Z.
Publicat 26 apr. 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos