Publicat 13 Mar 2018 | Expiră 13 Apr 2018

Responsabil Proiect

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii superioare;
- Bune cunostinte de limba engleza – scris si vorbit;
- Abilităţi organizatorice şi de comunicare;
- Abilitati foarte bune de operare calculator (pachetul Microsoft Office);
- Abilitati in organizarea de evenimente
-Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- Pregăteşte apelul pentru depunerea cererilor de finanţare a proiectelor şi ghidul beneficiarului pentru fiecare linie de finanţare;
- Realizează verificarea eligibilităţii şi conformităţii administrative a proiectelor in derulare;
- Contribuie la realizarea planurilor de afaceri si analiza SWOT
- Studiaza ghidurile de finantare
- Sa participe la realizarea strategiilor si la implementarea analizei nevoilor.
-Organizarea de seminare, evenimente si intalniri in cadrul proiectului
-Dezvoltarea de parteneriate si mentinerea relatiilor cu institutiile colaboratoare

Centrul Medical infiintat în Galaţi la sfârşitul anului 2008, este dezvoltat pe principiul asigurarii unor servicii medicale complexe, multidisciplinare, oferind atat consultatii, investigatii si analize de laborator, cat si servicii de medicina muncii in zona de sud est a tarii (Galaţi – Tecuci – Brăila).

Expirat
Responsabil Proiect  -  SORTSTEEL